COME JOIN US!
Get your K-pop fix at KPOPSource.com - the ultimate destination for all things K-pop! From new album releases to concert coverage, our site has it all. Don't miss out on the latest news and updates from your favorite artists, and connect with a community of K-pop fans from around the world.
Register Now

NCTzens, which members do you pay the least attention to? (2 Viewers)

maruberry

I offer free hugs
.
.
Joined
18 November 2018
Messages
13,450
Reactions Received
41,651
Location
confusion
KS Coins
50
Gender
Non-Binary
Pronouns
He/They
Ship
Wreck
Ma mäletan, et alguses oli üldse mingi NCT Japan, Lõuna-Ameerika, isegi Euroopa.. õnneks nad pole nii kaugele läinud, aga nad ei suuda isegi hakkama saada nende liikmetega, kes neil olid enne seda, kui nad lisasid uusi juurde. Sest Yuta on ainus Jaapanlane, aga nende Jaapani lauludes pole tal ikka eriti sõnu, mis selle mõte siis on. Mul on kahju temast. Ma tean, et see ei pea 100% aus olema, aga Yuta, WinWin, Johnny, Taeil ja paljud teised kannatavad sellepärast ja nad ei saa oma annet välja näidata. Oleks siis, et kui on erinevad comebackid, siis nad muudaks seda, kes saab rohkem laulda, aga see on koguaeg sama. :(
Samas, see ridade puudus ei ole NCT süsteemi tõttu. See saab juhtuda (Ja juhtubki, Sehun on täiesti elus näide sellest) kõikides gruppides!

Ja need igast Jaapani jne grupid on tulemas. Väidetavalt need olid juba ammu plaanitud eesotsas Hiina omaga jube 2017 või nii, kuid siis tuli THAAD Peale ja asjad läksid sassi. Just paar päeva tagasi nähti 10-t SM-i traineed ja täitsa mitu nendest nägis välja nagu nad sobiksid Dreame'i.

Jaapan on tõenäoliselt järgmine, ja siis pidi Kagu-Aasia grupp ka tulema millalgi. Ma arvan et asjad on kõik väga hästi siis kui kõikidel liikmetel on oma kindel grupp. Siis need grupid saavad promoda ja laule välja lasta nagu ükskõik milline teine.
 

Peach

Always there for Daniel
.
Joined
12 November 2018
Messages
1,356
Reactions Received
5,025
Location
Estonia
KS Coins
0
Gender
Female
Samas, see ridade puudus ei ole NCT süsteemi tõttu. See saab juhtuda (Ja juhtubki, Sehun on täiesti elus näide sellest) kõikides gruppides!

Ja need igast Jaapani jne grupid on tulemas. Väidetavalt need olid juba ammu plaanitud eesotsas Hiina omaga jube 2017 või nii, kuid siis tuli THAAD Peale ja asjad läksid sassi. Just paar päeva tagasi nähti 10-t SM-i traineed ja täitsa mitu nendest nägis välja nagu nad sobiksid Dreame'i.

Jaapan on tõenäoliselt järgmine, ja siis pidi Kagu-Aasia grupp ka tulema millalgi. Ma arvan et asjad on kõik väga hästi siis kui kõikidel liikmetel on oma kindel grupp. Siis need grupid saavad promoda ja laule välja lasta nagu ükskõik milline teine.
Oh jeesus, 10 uut.. ma arvan ka, et nad on tõenäoliselt uued liikmed, mitte ei tee nad uut gruppi, vähemalt mitte enne kui EXO läheb laiali, mis ei juhtu niipea, kuigi nad juba üle 7 aasta olnud koos. Ma tean, et SM tahtis Super Junioriga teha samat asja! Võib-olla nad kahetsesid seda ja sellepärast NCT ongi selline, Sooman sai inspiratsiooni Jaapani gruppidest, ma arvan...

Jah, see on kõige mõistlikum ausalt. Sest mulle isiklikult ei meeldi see praegu konseptsioon. Aga ma saan aru, kui sulle meeldib! :o
 

maruberry

I offer free hugs
.
.
Joined
18 November 2018
Messages
13,450
Reactions Received
41,651
Location
confusion
KS Coins
50
Gender
Non-Binary
Pronouns
He/They
Ship
Wreck
Oh jeesus, 10 uut.. ma arvan ka, et nad on tõenäoliselt uued liikmed, mitte ei tee nad uut gruppi, vähemalt mitte enne kui EXO läheb laiali, mis ei juhtu niipea, kuigi nad juba üle 7 aasta olnud koos. Ma tean, et SM tahtis Super Junioriga teha samat asja! Võib-olla nad kahetsesid seda ja sellepärast NCT ongi selline, Sooman sai inspiratsiooni Jaapani gruppidest, ma arvan...

Jah, see on kõige mõistlikum ausalt. Sest mulle isiklikult ei meeldi see praegu konseptsioon. Aga ma saan aru, kui sulle meeldib! :o
Sellepärast ma tahangi et need alatised grupid jäetakse rahule ja liikmeid enam juurde ei pandaks ega ära ei võetaks. Sest kui seda tehakse, annab see võimaluse fännidele nagu sina olla lihtsalt ühe rühma fänn ja see süsteem ei häiriks ega puutuks sinusse karvavõrdgi kui sa seda ei taha.
 
Joined
23 February 2019
Messages
702
Reactions Received
2,084
KS Coins
0
The new China boys,.I feel like with them being the newest addition to the group I'm not that invested in them, which is weird since the minute Jungwoo was added to the group he shot up my bias list lol.
 

maruberry

I offer free hugs
.
.
Joined
18 November 2018
Messages
13,450
Reactions Received
41,651
Location
confusion
KS Coins
50
Gender
Non-Binary
Pronouns
He/They
Ship
Wreck
The new China boys,.I feel like with them being the newest addition to the group I'm not that invested in them, which is weird since the minute Jungwoo was added to the group he shot up my bias list lol.
I get what you mean. I had the connection with YangHenJun instantly, but to this day I still haven't really connected with Jungwoo.
 
Joined
21 February 2019
Messages
16,036
Reactions Received
44,287
Location
the female gaze
KS Coins
124
Fandom
luoshifemy
Gender
Female
Pronouns
luo/yunxi
Ship
Joined
21 February 2019
Messages
16,036
Reactions Received
44,287
Location
the female gaze
KS Coins
124
Fandom
luoshifemy
Gender
Female
Pronouns
luo/yunxi
Ship
Mine vittu, mind ei koti, et sa suudad mingit translate'i kasutada! See kukub nagunii mingi värdjas välja mis kõlab nagu mingi tibla esimesed katsed olla inimene!

Try to translate that and tell me what I said!
Bitch you go fuck yourself stop calling me a toddler!!!!
 
Joined
21 February 2019
Messages
16,036
Reactions Received
44,287
Location
the female gaze
KS Coins
124
Fandom
luoshifemy
Gender
Female
Pronouns
luo/yunxi
Ship
I didn't actualy call you a toddler! We don't even really have an exact word for toddler in Estonian!
CONTEXT CLUES BITCH
 

maruberry

I offer free hugs
.
.
Joined
18 November 2018
Messages
13,450
Reactions Received
41,651
Location
confusion
KS Coins
50
Gender
Non-Binary
Pronouns
He/They
Ship
Wreck
CONTEXT CLUES BITCH
No really I didnt!

is it the chick or something that makes you think that? That got mistranslated, a chick would be tibu in Estonian, but I wrote Tibla, which is a completely different thing and has nothing to do with children OR animals
 
Joined
21 February 2019
Messages
16,036
Reactions Received
44,287
Location
the female gaze
KS Coins
124
Fandom
luoshifemy
Gender
Female
Pronouns
luo/yunxi
Ship
No really I didnt!

is it the chick or something that makes you think that? That got mistranslated, a chick would be tibu in Estonian, but I wrote Tibla, which is a completely different thing and has nothing to do with children OR animals
Shut up you tibla
 
Joined
21 February 2019
Messages
16,036
Reactions Received
44,287
Location
the female gaze
KS Coins
124
Fandom
luoshifemy
Gender
Female
Pronouns
luo/yunxi
Ship
You know that is a really harsh insult to say to an Estonian. I didn't even call you that, I just said the translation would sound like one.

that be really harsh.
GOOD!
 

Create an account or login to comment

You must be a member in order to leave a comment

Create account

Create an account on our community. It's easy!

Log in

Already have an account? Log in here.

Users who are viewing this thread