Welcome to the friendliest KPOP forum around!
Wanting to join the rest of our awesome community? Feel free to sign up today. We won't bite. Did we mention we are troll-free too?
Sign Up Now

Discussion NCTzens, which members do you pay the least attention to? (1 Viewer)

maruif

Rookie
Reaction score
4,789
Shipped With
Ma mäletan, et alguses oli üldse mingi NCT Japan, Lõuna-Ameerika, isegi Euroopa.. õnneks nad pole nii kaugele läinud, aga nad ei suuda isegi hakkama saada nende liikmetega, kes neil olid enne seda, kui nad lisasid uusi juurde. Sest Yuta on ainus Jaapanlane, aga nende Jaapani lauludes pole tal ikka eriti sõnu, mis selle mõte siis on. Mul on kahju temast. Ma tean, et see ei pea 100% aus olema, aga Yuta, WinWin, Johnny, Taeil ja paljud teised kannatavad sellepärast ja nad ei saa oma annet välja näidata. Oleks siis, et kui on erinevad comebackid, siis nad muudaks seda, kes saab rohkem laulda, aga see on koguaeg sama. :(
Samas, see ridade puudus ei ole NCT süsteemi tõttu. See saab juhtuda (Ja juhtubki, Sehun on täiesti elus näide sellest) kõikides gruppides!

Ja need igast Jaapani jne grupid on tulemas. Väidetavalt need olid juba ammu plaanitud eesotsas Hiina omaga jube 2017 või nii, kuid siis tuli THAAD Peale ja asjad läksid sassi. Just paar päeva tagasi nähti 10-t SM-i traineed ja täitsa mitu nendest nägis välja nagu nad sobiksid Dreame'i.

Jaapan on tõenäoliselt järgmine, ja siis pidi Kagu-Aasia grupp ka tulema millalgi. Ma arvan et asjad on kõik väga hästi siis kui kõikidel liikmetel on oma kindel grupp. Siis need grupid saavad promoda ja laule välja lasta nagu ükskõik milline teine.

• Like
Reactions: Peach

Peach

Daniel is my sunshine
.
Reaction score
1,946
Samas, see ridade puudus ei ole NCT süsteemi tõttu. See saab juhtuda (Ja juhtubki, Sehun on täiesti elus näide sellest) kõikides gruppides!

Ja need igast Jaapani jne grupid on tulemas. Väidetavalt need olid juba ammu plaanitud eesotsas Hiina omaga jube 2017 või nii, kuid siis tuli THAAD Peale ja asjad läksid sassi. Just paar päeva tagasi nähti 10-t SM-i traineed ja täitsa mitu nendest nägis välja nagu nad sobiksid Dreame'i.

Jaapan on tõenäoliselt järgmine, ja siis pidi Kagu-Aasia grupp ka tulema millalgi. Ma arvan et asjad on kõik väga hästi siis kui kõikidel liikmetel on oma kindel grupp. Siis need grupid saavad promoda ja laule välja lasta nagu ükskõik milline teine.
Oh jeesus, 10 uut.. ma arvan ka, et nad on tõenäoliselt uued liikmed, mitte ei tee nad uut gruppi, vähemalt mitte enne kui EXO läheb laiali, mis ei juhtu niipea, kuigi nad juba üle 7 aasta olnud koos. Ma tean, et SM tahtis Super Junioriga teha samat asja! Võib-olla nad kahetsesid seda ja sellepärast NCT ongi selline, Sooman sai inspiratsiooni Jaapani gruppidest, ma arvan...

Jah, see on kõige mõistlikum ausalt. Sest mulle isiklikult ei meeldi see praegu konseptsioon. Aga ma saan aru, kui sulle meeldib! :o

• Like
Reactions: maruif

maruif

Rookie
Reaction score
4,789
Shipped With
Oh jeesus, 10 uut.. ma arvan ka, et nad on tõenäoliselt uued liikmed, mitte ei tee nad uut gruppi, vähemalt mitte enne kui EXO läheb laiali, mis ei juhtu niipea, kuigi nad juba üle 7 aasta olnud koos. Ma tean, et SM tahtis Super Junioriga teha samat asja! Võib-olla nad kahetsesid seda ja sellepärast NCT ongi selline, Sooman sai inspiratsiooni Jaapani gruppidest, ma arvan...

Jah, see on kõige mõistlikum ausalt. Sest mulle isiklikult ei meeldi see praegu konseptsioon. Aga ma saan aru, kui sulle meeldib! :o
Sellepärast ma tahangi et need alatised grupid jäetakse rahule ja liikmeid enam juurde ei pandaks ega ära ei võetaks. Sest kui seda tehakse, annab see võimaluse fännidele nagu sina olla lihtsalt ühe rühma fänn ja see süsteem ei häiriks ega puutuks sinusse karvavõrdgi kui sa seda ei taha.

mysteric

Rookie
Reaction score
4,809
... Jeno

• Like

feepit

Trainee
Reaction score
1,421
The new China boys,.I feel like with them being the newest addition to the group I'm not that invested in them, which is weird since the minute Jungwoo was added to the group he shot up my bias list lol.

• Like

Moonbinlove

Trainee
Reaction score
1,197
I feel really sad that I don’t pay more attention to jisung, mark chenle

• Like

maruif

Rookie
Reaction score
4,789
Shipped With
The new China boys,.I feel like with them being the newest addition to the group I'm not that invested in them, which is weird since the minute Jungwoo was added to the group he shot up my bias list lol.
I get what you mean. I had the connection with YangHenJun instantly, but to this day I still haven't really connected with Jungwoo.

Jimimis

Idol
Reaction score
9,189
Shipped With
Mine vittu, mind ei koti, et sa suudad mingit translate'i kasutada! See kukub nagunii mingi värdjas välja mis kõlab nagu mingi tibla esimesed katsed olla inimene!

Try to translate that and tell me what I said!
Bitch you go fuck yourself stop calling me a toddler!!!!

• Haha

maruif

Rookie
Reaction score
4,789
Shipped With
CONTEXT CLUES BITCH
No really I didnt!

is it the chick or something that makes you think that? That got mistranslated, a chick would be tibu in Estonian, but I wrote Tibla, which is a completely different thing and has nothing to do with children OR animals

• Angry
Reactions: Jimimis

Jimimis

Idol
Reaction score
9,189
Shipped With
No really I didnt!

is it the chick or something that makes you think that? That got mistranslated, a chick would be tibu in Estonian, but I wrote Tibla, which is a completely different thing and has nothing to do with children OR animals
Shut up you tibla

• Wow

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)